29.07.2023. Draudzes ekskursija

Ekskursijas maršruts:
Ropažu Ev. lut. baznīca -> Inčukalna Bonsai parks -> tējas pauze -> Cēsu muzejs -> Ziemeļu dabas medicīnas muzejs -> ārstniecisko augu pasaule -> maizes cepšana maizes muzejā “Kukabarra” -> cienāšanās ar zupu -> Smiltenes pilsēta -> Kalnamuiža (gida pavadībā) -> Smiltenes Ev. lut. baznīca -> ja iekļausimies laikā, apmeklēsim arī ekokopienu “Zadiņi”, lai iepazītos ar ekosaimniekošanu.
Izbraukšana:
  • no laukuma iepretīm Ogres Ev. lut. baznīcai plkst. 08:10
  • no laukuma iepretīm Ogres novada Kultūras centram plkst. 08:20
Dalības maksa:
  • strādājošiem- 20 EUR
  • nestrādājošiem- 15 EUR
  • bērniem- 10 EUR
  • bērniem līdz 7 gadu vecumam- bez maksas
  • ģimenēm ar vairākiem bērniem- 50 EUR
Lai pieteiktos un jautājumu gadījumā, aicinām sazināties ar Ilmu Andersoni, 26674407
Dalīties ar izlasīto informāciju