07.04.2023. Lielajā Piektdienā Ogrē notiks ekumēnisks Krusta ceļa gājiens

Ogres pilsētas un Ogres novada kristīgās draudzes 7. aprīlī, Lielajā Piektdienā, plkst.17.00 rīkos ekumēnisku Krusta ceļa gājienu.
Krusta ceļš paredzēts kā gājiens ar krustu pa maršrutu: Ogres Svētās Trīsvienības baptistu baznīca- Ogres Svētā Meinarda Romas katoļu baznīca- Ogres novada pašvaldība centrālās administrācijas ēka- Ogres Evaņģēliski luteriskā baznīca.
Gājiena ilgums apmēram divas stundas.
Gājiena laikā notiks dziedājumi un meditācijas – pārdomas, kuras divpadsmit apstāšanās vietās teiks garīdznieki vai draudžu pārstāvji, apcerot Jēzus Kristus ciešanas, viņa Krusta ceļu pa Jeruzalemes ielām uz Golgātu, nāvi, guldīšanu kapā un augšāmcelšanos. Gājienā aicināti piedalīties ogrēnieši, novada iedzīvotāji, jebkurš interesents.
Dalīties ar izlasīto informāciju