Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumi mājsēdes laikā

No 2021. gada 21. oktobra līdz 14. novembrim Latvijā ieviesti ļoti stingri drošības pasākumi, lai apturētu straujo Covid-19 izplatību, kas kritiski ietekmē veselības aprūpes sistēmas spēju ikvienam iedzīvotājam sniegt veselības pakalpojumus.
Svarīga ir ikviena cilvēka izlēmīga rīcība, lai samazinātu Covid-19 izplatību. Katram rūpīgi jāpārdomā, kā būtiski samazināt klātienes kontaktus, jāievēro higiēnas prasības un esošie drošības pasākumi, un ierobežojumi. Īpaši svarīgi ikkatram uzsākt un pabeigt vakcināciju pret Covid-19.
Detalizētu informāciju par drošības pasākumiem un ierobežojumiem Covid-19 saslimstības mazināšanai lūdzam skatīt Ministru kabineta rīkojumā “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” un Ministru kabineta noteikumos Nr. 662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai“, jo abi regulējumi darbojas vienlaikus. Paskaidrojošu informāciju aicinām meklēt nozaru ministriju mājaslapās.
Vispārējie drošības pasākumi ikvienam iedzīvotājam:
  • uzturas savā dzīvesvietā no plkst. 20.00 līdz 05.00 laika periodā no 21. oktobra līdz 14.novembrim;
  • nepulcējas, netiekas ar cilvēkiem ārpus savas mājsaimniecības;
  • ievēro vispārējās epidemioloģiskās drošības prasības un drošības protokolus vai rekomendācijas;
  • samazina savus kontaktus, lūdz arī citus ievērot drošības protokolus, distancējas, pareizi valkā sejas maskas, vēdina telpas, dezinficē rokas un nodrošina dezinfekcijas līdzekļu pieejamību;
  • ievēro izolācijas, mājas karantīnas un pašizolācijas nosacījumus;
  • novērš inficēšanās riskus apkārtējiem.
Reliģiskās darbības vietas var apmeklēt individuāli vai vienas mājsaimniecības pārstāvji, ja:
  • vienai personai nodrošina 15 m2;
  • kopējais apmeklētāju skaits nepārsniedz 20% no maksimālā iespējamā skaita;
  • visi pareizi lieto sejas maskas;
  • Reliģiskās darbības vietas darbu var uzsākt plkst. 6.00 un beidz līdz plkst. 19.00.
MĀCĪTĀJS JOPROJĀM TURPINA KALPOŠANU DRAUDZEI UN SABIEDRĪBA UN IR SAZVANĀMS PA TĀLRUŅA NR. +371 29250181.
AIZLŪGUMU VAJADZĪBAS AICINAM SŪTĪT UZ E-PASTU: martins.kalejs.ogre@gmail.com vai Facebook, WhatsApp, vai uz tālr. nr.+371 29250181.
Baznīca atvērta individuāliem apmeklējumiem darba dienās 17:00-19:00.
Dalīties ar izlasīto informāciju