22.02.2019. Jauna kalpošana – “Margaritas studija” – Laiks ārpus laika

Ikdienā mēs viens otram bieži paskrienam garām, jo ikdienai ir sava steiga, sava rūpe…
Mīlestība pret cilvēkiem. Mīlestība pret skaisto un visu kas ap to. Runāšana par būtisko, kas gaisā un arī par vienkāršo, kas uz sirds. Tieši tāpēc mums visiem gribas vienkārši parunāt, bez iespringuma un steigas. Ārpus laika. Darot “kaut ko citu”. Kaut ko savādāk. Radošā atmosfēra ir gan relaksējoša, gan pacilājoša- sēžot ap galdu un darinot suvenīrus, cilvēki “atveras”, savādāk komunicē viens ar otru, sajūtas neparastāki. Vienmēr ir patīkami apzināties, ka pašu veidotais ir kas ļoti īpašs un personisks, un tas spēs priecēt arī kāda cita cilvēka sirdi.
Tāpēc aicinām meitenes, sievietes, kundzes, kundzītes un dāmas, neatkarīgi no vecuma un pieredzes radošajā sfērā, uz nesteidzīgu kopā būšanu, kuras laikā radīsim brīnišķīgas lietas, kas nesīs mums pilnas saujas laimes un prieka. Pavadot laiku siltā un sirsnīgā atmosfērā, kopīgi veidosim radošas apsveikuma kartiņas, rotas, telpu dekorus, mazas dāvaniņas un citas interesantas lietas, ar kurām varēsim iepriecināt mūsu viesus, apsveikt kristāmos un iesvētāmos, kā arī citādi izmantot mūsu draudzes un baznīcas vajadzībām. Ar prasmēm un idejām aicinām padalīties ikvienu, “neturēsim sveci zem pūra”. Mums būs iespēja dalīties, mācīties un radīt. Ja jūti vēlmi piedalīties- atnāc! Varbūt šis nav vajadzīgs Tev, bet gan Tavam līdzcilvēkam. Padomā un paaicini, uzdāvini laiku sev un citiem. Šis ir laiks, kas lūdz pēc iekšēja, sajūtīga miera un līdzcilvēku klātbūtnes.
Pirmā tikšanās 22.februārī plkst.17.30 Ogres Ev. luterāņu baznīcas draudzes namā. Jāparedz vismaz trīs mierpilnas nesteidzīgas stundas. Ziedojums mazam tējas galdam. Turpmāk plānota tikšanās vienu reizi mēnesī, arī vasaras periodā. Tā kā jau pirmajā reizē radoši darbosimies, ieteikums paņemt līdzi priekšautiņu.
Lūgums obligāti pieteikties līdz 19.februārim ( svarīgi materiālu iegādei ), kontaktinformācija: tālr. 26861007 (Ramona Zēna), e-pasts : ramonazena@inbox.lv .
Dalīties ar izlasīto informāciju