04.05.2018.-06.05.2018. Viens plus viens uz mūžu

Lai iedrošinātu jauniešus izturēties atbildīgi pret attiecībām ar pretējo dzimumu un iedrošinātu pārdomāti izvēlēties sev dzīves draugu, šogad Ogres Valsts ģimnāzijā no 4.-6.maijam norisināsies festivāls jauniešiem “Mīlestība nav mirusi”. Šī gada pasākuma moto ir “Viens plus viens ir viens uz mūžu”, kas apzīmē to, ka attiecību mērķis ir laulība, kas tiek slēgta uz mūžu, tāpēc ir īpaši svarīgi sagatavot sevi tik atbildīgam solim. Festivālu jau sešpadsmito gadu organizē jauniešu kustība “Īsta Mīlestība Gaida”.
Šī gada festivālā Ogrē gaidāmi arī kādi īpaši viesi. Par tēmu “Kļūdu labojums” ar jauniešiem runās pazīstamais Latvijas hokeja izlases vārtsargs Artūrs Irbe kopā ar sievu Madaru. Savukārt, Latvijas izlases basketbola treneris Artūrs Visockis-Rubenis uzrunās puišus par to, kā labāk sagatavoties laulībām. Kristīgā padomdevēja Aija Grīnberga ar meitenēm pārrunās, cik svarīga ir sievišķā emocionalitāte attiecībās. Pasākumu ar muzikālu programmu atklās grupas “MyRadiantU” solists Jānis Drīksna.
Vēl festivālā: lekcijas par jauniešiem aktuālām tēmām lasīs Īsta Mīlestība Gaida lektoru komanda (Dainis Pandars, Lūkass Balodis, Viesturs un Ilze Knopkeni u.c.). Tāpat paredzētas arī diskusijas, sarunu šovs, sporta un daudzas citas aktivitātes.
Piedalīšanās tikai reģistrējoties un veicot priekšapmaksu līdz 27. aprīlim.
Laiks: 4. – 6. maijs.
Vieta: Ogres Valsts ģimnāzija, Meža prospekts 14, Ogre. Sīkākas norādes šeit
Vecuma ierobežojums: 14 – 35 gadi
Dalības maksa (iekļautas 6 ēdienreizes un guļasvieta):
 • Vienam cilvēkam – 25 €
 • 5 cilvēku grupai – 23 € no cilvēka
 • 10 cilvēku grupai – 20 € no cilvēka
Lai pieteiktos festivālam Tev:
 1. Jāaizpilda pieteikuma anketa.
 2. Jāparaksta apliecinājums (tiem, kas jaunāki par 18 gadiem, to aizpilda vecāki un jaunietis to obligāti ņem līdzi uz festivālu)
Bez apliecinājuma piedalīšanās festivālā nav iespējama!
 • Apliecinājums zem 16 gadiem šeit.
 • Apliecinājums 16-18 gadiem šeit.
 • Apliecinājums virs 18 gadiem šeit.
Dalības maksa jāsamaksā reizē ar pieteikuma aizpildīšanu, veicot pārskaitījumu uz kontu:
Biedrība “Īsta Mīlestība Gaida”
Reģ. Nr.: LV40008107510
Banka: Swedbank
Konts: LV20HABA0551014998767
Maksājuma mērķis norādīt: “Dalības maksa festivālā par … (vārds, uzvārds) … (personas kods)”
Piemēram – Dalības maksa festivālā par Jāni Bērziņu, p.k.010180-11001.
Neierašanās gadījumā nauda netiks atmaksāta, izņemot slimības gadījumu, kas tiek apliecināts ar ārsta zīmi, vai ja par neierašanos festivāla vadītājam tiek paziņots ne vēlāk kā 2 nedēļas pirms festivāla sākuma!
Līdzi jāņem:
 1. Ja tu esi jaunāks par 16 gadiem, tad festivālā tev līdzi jābūt atbildīgajai personai, kura ir vecāka par 18 gadiem.
 2. Apliecinājums
 3. Pozitīvs un draudzīgs noskaņojums
 4. Guļammaiss
 5. Matracītis
 6. Personīgās lietas tavai higiēnai /zobu pasta un birste, dvielis u.t.t.
 7. Viss nepieciešamais darbam lekcijās (pildspalva, pierakstu klade, Bībele – ja ir)
 8. Sporta apģērbs aktīvai atpūtai
 9. Tīras zeķes, ko pārvilkt, un pārvelkamie apavi iekštelpām
 10. Nauda (ja vēlēsies iegādāties IMG suvenīrus, u.c.)
 11. Nepieciešamie medikamenti
Sīkāka informācija:
28899025 – Dainis Pandars (dainis@istamilestibagaida.lv)
Arī Tu vari atbalstīt festivālu. To vari darīt gan lūdzot, gan palīdzot finansiāli:
Biedrība “Īsta Mīlestība Gaida”
Reģ. Nr.: LV40008107510
Banka: Swedbank
Konts: LV20HABA0551014998767
Dalīties ar izlasīto informāciju