Esam izcīnījuši 2. vietu konkursā!!! (Iesūtīts: 2016.12.14 01:02 (40))

Otrā vieta un pretendenti uz reģionālās balvas un nacionālās balvas saņemšanu

10. decembrī ar svinīgu pasākumu Meņģeles kultūras namā noslēdzās Ogres novada pašvaldības izsludinātais iedzīvotāju projektu konkurss “Veidojam vidi ap mums Ogres novadā”.

Arī mūsu draudzes pārstāvji ieradās uz noslēguma pasākumu, lai gūtu pieredzi turpmāko projektu realizēšanā, iepazītos ar citiem dalībniekiem un viņu padarīto. Ogres novadā tika realizēti daudzi interesanti projekti, no kuriem smelties iedvesmu, – izveidota makšķernieku laipa, interesanti rotaļu laukumi, iegādāti tautastērpi u. c.

Par veiksmīgi realizētajiem projektiem pateicās Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Artūrs Mangulis, bet par pasākuma dalībnieku labo garastāvokli gādāja trio “Mediante” ar koncertu Ziemassvētku noskaņā.

Visu projekta īstenotāji saņēma  domes priekšsēdētāja A. Manguļa parakstītu apliecinājumu, savukārt piecu projekti realizētāji saņēma arī naudas balvas. Un tajā skaitā bija arī mūsu draudzes izstrādātais projekts, kas ieguva nomināciju “Par ieguldījumu sabiedriski nozīmīgu teritoriju labiekārtošanā” un naudas balvu 200 eiro apmērā.

“No vasaras līdz rudenim esam cītīgi strādājuši un izdarījuši pat vairāk, nekā tika prasīts projektā. Atzīstos, klusībā cerējām iegūt kādu vietu, taču uz to nekoncentrējāmies, jo galvenais – soliņi un skaisti stādījumi – mums ir. Un par to esam ļoti pateicīgi. Protams, ir liels prieks, ka mūsu darbs ir atzinīgi novērtēts un mūsu draudzes vārds izskan sabiedrībā. Iegūtā naudas balva tiks likta lietā, lai turpinātu uzlabot vidi ap mūsu baznīcu,” stāsta draudzes projekta koordinatore Inese Ņeverovska.

Mūsu projekts “Vieta, kur uzzied ne tikai dvēsele!” kopā ar diviem citiem projektiem “Bērnu rotaļu laukums pie Plaužu ezera”, “Kaķu dzīve Ogrē” tika izvirzīti kā pretendenti pašvaldību apvienības “Sabiedrība ar dvēseli – Latvija” reģionālās balvas un nacionālās balvas saņemšanai.

Izsakām pateicību visiem, kuri atrada laiku un piedalījās talkās, atbalstīja, uzmundrināja un lūdza par mums. Ir liels prieks strādāt visiem kopā, un mēs ticam, ka arī turpmāk varēsim realizēt jaunus projektus. Ideju mums netrūkst!

 
Dalīties ar izlasīto informāciju