“Daugavas balsis” jubilejas koncerts izskan Ogrē (Iesūtīts: 2017.08.28 20:43 (116))

Šodien Ogres evaņģēliski luteriskajā baznīcā norisinājās jauniešu kora “Balsis” koncerts, ar kuru tiek aizsākts koncertsērijas “Daugavas balsis” noslēdzošais posms.
2011.gadā koris “Balsis” I.Teterovska vadībā aizsāka koncertsēriju pa Daugavu Latvijas teritorijā, vairākās pilsētās un apdzīvotās vietās sniedzot koncertus upes abos krastos – dievnamos, parkos, salās un citās, netipiskās, koncertvietās.
Noslēdzot 2016.gada sezonu, jauniešu koris “Balsis” sniedza koncertu uz peldošās skatuves Ogres upē.
Pēc gada koris “Balsis” atgriezās Ogrē, lai Ogres evaņģēliski luteriskajā baznīcā nodziedātu piecdesmito – jubilejas – koncertu, kurā skanēja komponistu Ā.Ābeles, J.Brāmsa, U.Sisaka, L.Garūtas, P.Plakida, P.Vaska, R.Paula u.c. autoru garīgā un laicīgā kormūzika
“Man ir patiess prieks jūs redzēt tik kuplā skaitā, jo, braucot pa upi, koncerts notiek tad, kad upe mūs pie klausītājiem atved. Paldies, ka atradāt laiku, lai noklausītos mūsu šā rīta koncertu,” uzrunājot klausītājus, sacīja jauniešu kora “Balsis” mākslinieciskais vadītājs Ints Teterovskis.
Koncerta noslēgumā I.Teterovskis pateicās par atbalstu koncerta organizēšanā Ogres ev.luteriskajai draudzei un tās priekšniekam Jānim Draulim un Ogres novada Kultūras centra Attīstības plānošanas un projektu nodaļas vadītājai Dacei Tribockai.

 

Dalīties ar izlasīto informāciju