ALFA KURSS

Alfa kurss Ogres Ev. lut. draudzē

COVID-19 ārkārtas situācijas laikā Alfa kurss nenotiek, taču Jums ir iespēja piedalīties TIEŠSAISTES IESVĒTES MĀCĪBĀS.
Pēc ārkārtas situācijas beigām, tiklīdz tas ilgtermiņā būs iespējams, tiks izsludināts klātienes Alfa kurss.

NO 24.03.2021. PIEDALIES TIEŠSAISTES IESVĒTES MĀCĪBĀS

• Dzīve ir īsa. Dzīve ir piedzīvojums.
  • Kamēr mēs esam šeit uz zemes, varbūt nozīme ir tikai tam, ka mēs nekad neapstājamies atklāt, par ko ir šī dzīve.
Šobrīd, kad ārkārtas situācijas dēļ klātienes Alfa kurss nevar notikt, aicinām Tevi meklēt atbildes uz lielajiem dzīves jautājumiem TIEŠSAISTES IESVĒTES MĀCĪBĀS, kas sāksies 2021. gada 24.martā un norisināsies katru trešdienu un piektdienu plkst.19:30 Zoom platformā.
Tev būs iespēja iepazīties ar kristīgās ticības pamatiem 11 lekcijās un 5 konfesionālajās nodarbībās, pēc kurām, ja vēlēsies, varēsi tikt kristīts un iesvētīts Ogres Ev. lut. draudzē.
Pieteikšanās un sīkāka informācija, zvanot mācītājam Mārtiņam Kalējam (tel.29250181) vai rakstot uz e-pastu alfakurssogre@gmail.com
Piesakies!