09.11.2022. Ogres Ev. lut. draudzē sāksies jaunais Alfa kurss

Šoruden, tā kā dalībai Alfa kursā jau pieteikušies vairāki interesenti, plānojam atjaunot klātienes Alfas kursa nodarbības, kuru norise mūsu draudzē nebija iespējama COVID ierobežojumu dēļ, tādēļ tās notika attālināti LELB Zoom platformā. Alfa kurss, tāpat kā iepriekš,  mūsu draudzē notiks trešdienās no 19:00 – 21:00. Ievada nodarbība notiks šā gada 9. novembrī, savukārt viss kurss ilgs līdz 18. februārim. Kursa mērķauditorija ir ikviens, kurš vēlas iepazīties ar kristīgās ticības pamatiem. Saprast, ko māca kristietība, uz kādām vērtībām tā balstīta un kurp aicina.
Pēc Alfa kursa beigām, tiem, kuri vēlēsies iesvētīties mūsu draudzē, sāksies 7 konfesionālo nodarbību cikls. Nodarbības noslēgsies pirms Klusās nedēļas. Kristības un Iesvētības paredzētas Lieldienu nakts Dievkalpojumā, kas ir divtūkstoš gadu sena kristīga tradīcija. Alfa kursā  aicināti piedalīties visi, kuriem ir interese par kristietību, dažādi jautājumi, šaubas, vai vēlme vienkārši padomāt un padziļināt savas zināšanas. Aicināti arī tie, kuri pēcāk vēlas tikt kristīti, iesvētīti un laulāti. Alfa kursa iknedēļas nodarbība notiek divās daļās, pirmajā mācītājs vai kāds no draudzes kalpotājiem nolasa lekciju, pēc tam bez lektora klātbūtnes ir iespējams diskutēt par sev svarīgiem, tēmai atbilstošiem jautājumiem. Alfa kurss ir starpkonfesionāls un tajā tiek mācītas kristietības pamatatziņas, koncentrējoties uz kopīgo un nevis atšķirīgo. Kā jau iepriekš norādīts, draudze meklē Alfas kalpošanas vadītāju un kalpotājus, kuri aicināti pieteikties pie mācītāja personīgi, rakstot uz e-pastu: martins.kalejs.ogre@gmail.com vai zvanot: 29250181.
Dalīties ar izlasīto informāciju