SAIMNIECĪBAS DARBI DRAUDZĒ

Draudzes nama nodošana ekspluatācijā tuvojas finišam, arhitekts ar būvuzraugu šomēnes iesniegs visus nepieciešamos dokumentus būvvaldē. Atliks vien gaidīt pieņemšanas komisiju.
Draudzes padome ir izteikusi viedokli, ka remonta darbiem jānotiek pavasara – vasaras laikā, pēc Alfas kursa nobeiguma. Šī gada plānā ir turpināt remontu baznīcās ēkā – sakristejā, un ieejā, kā arī veikt jumta pārsedzes siltināšanu, tā vēl vairāk samazinot apkures izmaksas. Savukārt draudzes namā plānots novērst esošos trūkumus, kā arī izremontēt: pirmā stāva koridoru, priekšnamu un virtuvi, otrā stāvā – koridoru, mācītāja kabinetu, un pabeigt griestu izšūšanu ar riģipsi un grīdas ieklāšanu.
Tam visam ir nepieciešami mūsu ziedojumi un lūgšanas.
Krievu Evaņģēliskā baptistu draudze ir gatava atbalstīt mūs ar meistaru darbu, pašiem vien atliek sagādāt un atvest nepieciešamos būvmateriālus.
Paldies visiem, kuri atsaucas, lūdz, ziedo, strādā un rosina idejas.
Esam pateicīgi par katra kaut vismazāko pienesumu. Pateicībā mācītājs Mārtiņš Kalējs, būvuzraugs Mārtiņš Vilnītis, draudzes priekšnieks, Jānis Draulis.
Dalīties ar izlasīto informāciju