24.11.2019. Draudzes kalpotāju pēcpusdiena

Ja darbojies kādā no draudzes kalpošanas nozarēm vai arī piedalies draudzes saimnieciskajos darbos, esi mīļi aicināts piedalīties

KALPOTĀJU  PĒCPUSDIENĀ

svētdien, 24.NOVEMBRĪ, uzreiz pēc dievkalpojuma
Sāksim ar kopīgām siltām pusdienām, un pēc tam līdz aptuveni plkst.18 pavadīsim interesantu un piepildītu laiku kopā viens ar otru un mūsu īpašo viesi – Daniēlu Godiņu. Daniēls šai reizei būs sagatavojis lekciju un aktivitātes par tēmu Personību atšķirības jeb kā labāk izprast citus cilvēkus”.
Lai pasākuma organizatori varētu labāk visu sagatavot (pasūtīt pusdienas un iekārtot telpu atbilstošam dalībnieku skaitam), lūdzu, līdz 15.novembrim piesaki savu dalību savas nozares vadītājam vai pasākuma organizatoriem (Ingunai, tālr.26516335, e-pasts: inguna.rubina@gmail.com).
Pasākuma organizatori būs parūpējušies par pusdienām un karstajiem dzērieniem. 
Aicinām pasākuma dalībniekus ņemt līdz kādu našķi kafijas pauzēm.
Paldies par kalpošanu mūsu draudzē, un uz tikšanos!
Dalīties ar izlasīto informāciju