Aicinām uz draudzes nometni 10.08.2019.-11.08.2019.

Piesakies draudzes nometnei, kas notiks 10.-11.augustā!

Arī šogad pulcēsimies Taurupes “Bēvuļēnos”, iespējama ierašanās jau no piektdienas – 9.augusta – vakara.
Šogad nometnē:
– Svētdienas skola aicina gan pieaugušos, gan bērnus ienākt rotaļā kopā ar Dievu, izejot pilnu Godly Play nodarbību – kopā klausīsimies, brīnīsimies un radīsim. Īpaša nodarbība pieaugušajiem – tikai nometnē!
– sestdienas vakarā būs iespēja doties Citādā nakts pārgājienā;
– šī gada īpašais viesis un lektors būs Aldis Kalcenavs, Burtnieku, Ēveles un Dikļu draudzes palīgmācītājs.
– Būs arī lūgšanu taka, iespēja pavadīt laiku mierīgā apcerē vai draudzīgās sarunās, slavēt Dievu dziesmās un brīvdabas Dievkalpojumā svētdienas rītā – būt kopā kristīgā sadraudzībā vienam ar otru un Mūsu Kungu.
Pieteikties lūdzam, aizpildot anketu ŠEIT vai pieraksta lapās baznīcā.
Dalības maksa nometnē šogad ir EUR 25 par pieaugušo un EUR 7 par bērnu (no 6 gadu vecuma).
Sīkāka informācija, sazinoties ar Ingunu (e-pasts: inguna.rubina@gmail.com, tālr.26516335).
Ja Dievs šajā gadā ir jūs īpaši svētījis, būsim pateicīgi arī par ziedojumiem – tos iespējams veikt gan ar pārskaitījumu uz draudzes kontu, gan kancelejā skaidrā naudā, ar norādi “Draudzes nometnei” – Jūsu ziedojums dos iespēju nometni apmeklēt kādam, kam šobrīd tas neliekas iespējams finansiālu apsvērumu dēļ.
Paldies Jums – lai Dievs svētī katru priecīgu devēju!