Šogad draudzes nometnē viesosies Rīgas Doma dekāns Elijs Godiņš

Šogad nometnē viesosies Rīgas Doma dekāns Elijs Godiņš ar lekciju “Runā, Kungs, jo Tavs kalps klausās! (1Sam 3:10) Klusums, Dieva vārds, un mana sirds.” Kā solīts iepriekš, līdzās lekcijām nometnē būs gan bērnu nakts pārgājiens, gan slavēšanas vakars, spēlēsim spēli “Atmiņas tumsā” režisora Jāņa Znotiņa vadībā, būs iespēja izstaigāt lūgšanu taku, notiks brīvdabas dievkalpojums svētdienas rītā un daudz cita interesanta. Neskaidrību un jautājumu gadījumā sazinieties ar nometnes koordinatori Ingunu (e-pasts: inguna.rubina@gmail.com, tālr. 26516335).

Piesakies nometnei ŠEIT līdz 20.jūlijam!

“Mīļais Tēvs debesīs, 
dāvā man Tava mīļā Dēla Kristus dēļ, 
Tavu Svēto Garu, ka es varētu būt par īstenu Kristus mācekli 
un būt par tādu ar visu sirdi — tādu sirdi,
kurā allaž ir dzīvs mīlestības avots, 
kas verd mūžīgi un nekad neizžūst! Āmen”.
/Mārtiņa Lutera lūgšana/
Dalīties ar izlasīto informāciju