Sākusies pieteikšanās ALFAS kursam! (Iesūtīts: 2017.09.05 14:26 (18))

ALFA KURSS ir iespēja ikvienam iepazīt kristīgo ticību.
Draudzīgā un mājīgā gaisotnē Tu varēsi uzzināt, klausīties un diskutēt.
Alfa ir desmit nodarbību cikls. Katra tikšanās reize sākas ar kopīgu maltīti, tad notiek lekcija. Pēc lekcijas Alfas dalībnieki mazākās grupās pārrunā dzirdēto, diskutē un meklē atbildes uz saviem jautājumiem. Alfā nav muļķīgu jautājumu vai nepareizu uzskatu.
Tā ir iespēja iepazīt Dievu, sevi un citus brīvā, draudzīgā un jautrā atmosfērā. Alfu atbalsta visas vadošās kristīgās konfesijas. Priekšzināšanām nav nozīmes, tāpat arī nepastāv vecuma ierobežojums. Kurss ir bez maksas, bet aicinām iespēju robežās ziedot kursa izdevumu segšanai.
Pēc Alfas nodarbībām interesentiem turpināsies 5 konfesionālās nodarbības, un kursa beidzējiem, kuri to vēlēsies, būs iespēja nokristīties un iesvētīties, kļūstot par Ogres ev. lut. draudzes locekļiem.

Nākamais ALFA KURSS Ogres ev. luteriskajā draudzētrešdienās, sākot no 2017. gada 4.oktobra, plkst. 19.00, draudzes mājā Brīvības ielā 51

Papildinformācija un pieteikšanās: e-pasts: alfakurssogre@gmail.com vai telefoniski: 26516335  (Inguna)

Piesakies šeit!

Dalīties ar izlasīto informāciju