Par akciju “Brīnumu takas” (Iesūtīts: 2015.08.08 23:59 (60))

Ap.d. 20:35 Es jums visās lietās esmu rādījis, ka, tā strādājot, nākas gādāt par vājiem, pieminot Kunga Jēzus vārdu, jo Viņš pats sacījis: “Svētīgāk ir dot nekā ņemt.”
Lai atbalstītu Austrumukrainas karā cietušos bāreņus, tiek rīkota akcija „Brīnumu takas”, kuras mērķis ir nogādāt 500 dāvanu kastītes, kā arī mēbeles un pārtiku bērnu namam «Bērnu takas» Ukrainas pilsētā Ļvova.
Draudzes locekļi ir aicināti iesaistīties šajā akcijā un mudināt savus draugus, kaimiņus sagatavot dāvanu kastītes vai citu palīdzību priekš grūtības nonākušajiem Ukrainas bāreņiem. Akciju rīko Lūkas fonds, labdarības veikals Hopen un Ukrainas labdarības fonds «Bērnu takas».
Brīnumu kastītes – kurpju kastītes ar dāvanām draudzē sākam krāt no nākamās nedēļas līdz pat 23.augustam.Līdz 1.septembrim brīnumu kastītes var nogādāt kādā no diviem labdarības veikaliem HOPEN – Ogrē, Skolas ielā 18 vai Rīgā, Mazā Nometņu ielā 32.
Jūs varat gatavot 4 veidu Brīnumu kastītes: meitenēm no 5-9 gadiem, meitenēm no 10-14 gadiem, puišiem no 5-9 gadiem vai puišiem no 10-14 gadiem.Uz brīnumu kastītes uzraksti, kam Tava dāvaniņa domāta- puisim vai meitenei un vecuma grupu.
Brīnumu kastītē ieliec kartiņu ar informāciju par sevi – vārds, uzvārds un e-pasta adrese. Šo informāciju nesūtīsim uz Ukrainu, bet tā paliks akcijas rīkotājiem, lai varētu informēt Tevi par akcijas norisi un nosūtīt kādu foto no Ukrainas.
Kastīti piepildi ar noderīgām dāvanām.Brīnumu kastītes dāvanu vidējā vērtība- 30 EUR.
Brīnumu kastītes vēlamo mantu saraksts: Iepriecināsim bērnus ar kādu rotaļlietu – puišus ar auto, meitenes ar lellēm – atbilstoši vecumam, lai šī mantiņa kļūtu par viņu mīļmantiņu. Bērniem noderēs: puzles, baloni, lecamauklas, bumbas, peldlietas un galda spēles. Bērnu radošo attīstību veicinās zīmuļi, ūdenskrāsas, flomāsteri, zīmēšanas bloki, krāsojamās grāmatas, šķēres, krāsainie papīri. Ikdienā nepieciešamās lietas ir zobu birstīte, zobu pasta, ziepes, mīksts dvielītis, zeķītes, veļa, T-krekls. Meitenes novērtēs matu sprādzes, matu gumijas, kādas citas greznumlietiņas. Neaizmirsti par kādu kārumu: karameles, gumijkonfektes vai ledenes būs piemērotākās, lai nesabojātos 1000 km tālajā ceļā.
Nevēlamo mantu saraksts: nesūtīsim lietotas vai salauztas mantas un neliksim neko plīstošu, ēdienu (jo sevišķi šokolādes), šķidrumu, kā arī rotaļu ieročus.
Brīnumu kastīti nav nepieciešams iesaiņot tāpēc, lai tā būtu atverama pārbaudei.
Kopā ar kastīti jāiemaksā ziedojums 4EUR ceļa naudai, lai kastītes varētu nogādāt Ukrainā, Ļvovā.
Attēlu rezultāti vaicājumam “Brīnumu takas”
Dalīties ar izlasīto informāciju