MEKLĒJAM VIESĢIMENES (Iesūtīts: 2016.11.16 16:26 (44))

2015. gada 30. decembrī Valensijā brālis Aloīzs paziņoja:
“No 2016. gada 28. decembra līdz 2017. gada 1. janvārim notiks 39. Eiropas jauniešu tikšanās. Mēs tiksimies otrā Eiropas malā. Šajās dienās mēs esam dienvidos, bet nākamgad dosimies uz ziemeļiem. Šajās dienās esam Vidusjūras krastā, bet nākamgad dosimies uz Baltijas jūras piekrasti – uz valsti, kurā Eiropas jauniešu tikšanās vēl nekad nav notikusi, uz Latviju, uz Rīgu.”
Jaunieši no visas Eiropas (vecumā no 17 līdz 35 gadiem) līdzi ņems guļammaisu un paklājiņu un būs sagatavoti gulēt uz grīdas. Silta uzņemšana ir svarīgāka par materiālo komfortu. No rīta ir nepieciešamas vienkāršas brokastis. Visas dienas garumā svētceļnieki būs pilsētā, piedaloties Eiropas tikšanās programmā. Pēc vakara lūgšanas viņi atgriezīsies pie jums ap pl. 22.00.
Viesģimenes var pieteikties www.taizeriga.lv vai pie Ogres ev.lut. baznīcas vietējās sagatavošanās komandas: Lauma Gobiņa – lauma.gobina@gmail.com, tel.26355481
Viesģimeņu tikšanās un informatīvais pasākums tiem, kas vēl tikai domā, vai pieteikties – 2016.gada 11.decembrī pl.12 Ogres ev.lut. draudzes mājā pēc svētdienas Dievkalpojuma.

Dalīties ar izlasīto informāciju