BAZNĪCU NAKTS (Iesūtīts: 2016.05.14 19:59 (49))

10.jūnijā visā Latvijā un jau otro reizi arī Ogrē –  Baznīcu nakts.

Baznīcu nakts ir kultūras notikums, kas kristīgo draudžu baznīcās notiek vasaras sākumā, jūnijā. Tas ir laiks, kad baznīcā ienākt citādi un iepazīt garīgās un kultūras vērtības. Pasākuma dienā baznīcas būs atvērtas no plkst.18:00 līdz pat pusnaktij vai pat ilgāk. Nāc un esi viesis – izbaudi mūziku, mākslu, arhitektūru, sarunas, dziesmas, klusumu un lūgšanu.
Šī Latvijā būs trešā Baznīcu nakts, un šogad tajā dalību pieteikušas jau 190 baznīcas  visos Latvijas novados, tostarp arī Ogres Trīsvienības baptistu dievnams un Ogres evaņģēliski luteriskā baznīca. Sīkāka informācija par šo pasākumu atrodama arī mājaslapā www.baznicunakts.lv.

Baznīcu nakts 10. jūnijā kristīgo baznīcu draudžu dievnamos notiks arī citās Eiropas valstīs – Austrijā, Čehijā, Slovākijā un Igaunijā.
Baznīcu nakts norises programma Ogres evaņģēliski luteriskajā baznīcā (Ogrē, Brīvības 51):Programma 
Nāciet un atklājiet baznīcu no jauna!
Dalīties ar izlasīto informāciju