Baznīcu nakts (Iesūtīts: 2015.06.02 10:22 (66))

Atklāj baznīcu no jauna!
5.jūniijā visā Latvijā un arī Ogrē – Baznīcu nakts.

Baznīcu nakts ir kultūras notikums, kas kristīgo draudžu baznīcās notiek vasaras sākumā, jūnijā. Tas ir laiks, kad baznīcā ienākt citādi un iepazīt garīgās un kultūras vērtības. Pasākuma dienā baznīcas būs atvērtas no plkst.18:00 līdz pat pusnaktij vai pat ilgāk. Nāc un esi viesis – izbaudi mūziku, mākslu, arhitektūru, sarunas, dziesmas, klusumu un lūgšanu.
Šī Latvijā būs otrā Baznīcu nakts, un šogad, atšķirībā no pirmās reizes, kad tas bija notikums tikai Rīgā, Baznīcu nakts ideja visai lieliem soļiem nonākusi jau visos Latvijas novados. Pieteikušās baznīcas no Kolkas līdz Neretai un no Liepājas līdz Baltinavai. Arī trīs lielākās baznīcas Ogrē – Ogres Trīsvienības baptistu dievnams, Ogres Svētā Meinarda Romas katoļu baznīca un Ogres evaņģēliski luteriskā baznīca. Sīkāka informācija par šo pasākumu atrodama arī mājaslapā www.baznicunakts.lv.

Baznīcu nakts norises programma Ogres evaņģēliski luteriskajā baznīcā (Ogrē, Brīvības 51): Programma

Nāciet un atklājiet baznīcu no jauna!

Dalīties ar izlasīto informāciju